Charitativní organizace HOOK, z.s. založila pro českou golfovou

asociaci CZDGA sbírku pod názvem "JAMKA PRO HENDIKEP".


Účelem našeho charitativního spolku HOOK z. s. je podpora znevýhodněných skupin osob se zdravotním postižením, kteří mají chuť a sílu do dalšího aktivního sportovního života. Jsme organizací neziskovou, charitativní, tudíž hlavní část naších zdrojů tvoří příjem od dárců a to od jednotlivců až po právnické osoby. Díky jim se nám daří získávat tolik potřebné finanční prostředky, bez nichž by pomoc zdravotně postiženým, nebyla možná. Každému i drobnému dárci jsme vděční a velmi si ho vážíme. Jsme rádi, když naše podpora reálně někomu pomůže.

Všichni bychom měli vědět, že každému z nás se může během sekundy změnit život a sám bude pomoc potřebovat. Ne každý má v životě to štěstí, že je zdráv. Co druhým dáváme, to se nám zpravidla i vrátí.

Naším záměrem je pomáhat hendikepovaným a poskytovat jim hmotnou pomoc. Obracíme se proto na Vás, abyste nebyli lhostejní k těm, jimž osud nepřál. Budeme velmi rádi za Vaše finanční příspěvky. Připomínáme, že všechny finanční příspěvky podléhají kontrole Krajského úřadu Středočeského kraje.

Přispívat můžete na náš sbírkový účet: 2800393702/2010 nebo při nákupu v našem e-shopu přidat dar do Vašeho košíku.

Za každou Vaši pomoc Vám děkujeme!